Złota Księga
Rok szkolny 2015/2016
Rok szkolny 2014/2015
Rok szkolny 2013/2014
Rok szkolny 2011/2012
Rok szkolny 2010/2011
Rok szkolny 2009/2010
Rok szkolny 2008/2009
Rok szkolny 2007/2008
Rok szkolny 2006/2007
Rok szkolny 2005/2006
Rok szkolny 2004/2005
Rok szkolny 2003/2004
Rok szkolny 2002/2003
Rok szkolny 2001/2002

Lista uczniów ze średnią 5,00 i wyższą
w roku szkolnym 2015/2016

 

  • Klasa 1j
Nazwisko i imię Średnia ocen     
Daria Panas 5,31

  • Klasa 1m
Nazwisko i imię Średnia ocen     
Piotr Mrózek 5,00

  • Klasa 1n
Nazwisko i imię Średnia ocen      
Barbara Pach 5,31          

  • Klasa 1s
Nazwisko i imię Średnia ocen
Wiktoria Bagrowska 5,00                     

  • Klasa 2j
Nazwisko i imię Średnia ocen          
Anna Lagelbauer   5,21

  • Klasa 2m
Nazwisko i imię Średnia ocen        
Paulina Chudzińska5,36
Agata Sławecka5,07
Julia Sokołowska5,21

  • Klasa 3m
Nazwisko i imię Średnia ocen     
Mateusz Palzer 5,53
Daria Buczek 5,24
Oktawian Kusy 5,11
Anna Odrowąż 5,00
Agnieszka Tomasiak 5,00

  • Klasa 3n
Nazwisko i imię Średnia ocen       
Magdalena Jakubiec        5,11
Katarzyna Paterek 5,22

  • Klasa 3o
Nazwisko i imię Średnia ocen       
Gabriela Fiołek        5,22

  • Klasa 3s
Nazwisko i imię Średnia ocen       
Małgorzata Kocierz        5,61
Anna Gońska 5,22

Góra strony


 

Lista uczniów ze średnią 5,00 i wyższą
w roku szkolnym 2013/2014

 

  • Klasa 1m
Nazwisko i imię Średnia ocen     
Daria Buczek 5,38

  • Klasa 1o
Nazwisko i imię Średnia ocen     
Gabriela Fiołek 5,07

  • Klasa 1s
Nazwisko i imię Średnia ocen      
Małgorzata Kocierz 5,21          

  • Klasa 2a
Nazwisko i imię Średnia ocen
Eliza Ciuła 5,43                     
Monika Sobocińska  5,36
Michał Unicki 5,21
Paweł Opilo 5,00

  • Klasa2b
Nazwisko i imię Średnia ocen          
Dominika Schaefer   5,71
Krzysztof Worek 5,31

  • Klasa 3a
Nazwisko i imię Średnia ocen        
Katarzyna Rudkowska 5,22

  • Klasa 3b
Nazwisko i imię Średnia ocen     
Barbara Kręcichwost 5,05

  • Klasa 3e
Nazwisko i imię Średnia ocen       
Sabina Zabłotni        5,32
Karina Berdzik 5,05

Góra strony


Lista uczniów ze średnią 5,00 i wyższą
w roku szkolnym 2012/2013

 

  • Klasa 1a
Nazwisko i imię Średnia ocen
Eliza Ciuła 5,60                     
Monika Sobocińska  5,33
Nikola Gorczowska 5,13
Michał Unicki 5,13

  • Klasa 1b
Nazwisko i imię Średnia ocen
Wiktoria Panas   5,13
Krzysztof Worek 5,00

  • Klasa 1e
Nazwisko i imię Średnia ocen
Klaudia Soczyńska 5,13

  • Klasa 2a
Nazwisko i imię Średnia ocen     
Katarzyna Rudkowska 5,00

  • Klasa 2b
Nazwisko i imię Średnia ocen
Dominika Korobczyc 5,00

  • Klasa 2e
Nazwisko i imię Średnia ocen
Sabina Zabłotni        5,36

  • Klasa 3a
Nazwisko i imię Średnia ocen
Justyna Janas 5,17
Natalia Krycia 5,00
Magdalena Kubicka 5,28
Maja Łaski 5,50
Szymon Pach5,50
Jakub Ratuszniak 5,22
Iwona Robel 5,33
Berenika Skiba 5,28
Michał Żołdak 5,06

  • Klasa 3b
Nazwisko i imię Średnia ocen
Ewa Jakubiec 5,22
Julia Myślińska 5,06

Góra strony


Lista uczniów ze średnią 5,00 i wyższą
w roku szkolnym 2011/2012

 

  • Klasa 1a
Nazwisko i imię Średnia ocen
Rudkowska Katarzyna 5,00                     

  • Klasa 1b
Nazwisko i imię Średnia ocen
Filipkowska Alicja   5,00

  • Klasa 1e
Nazwisko i imię Średnia ocen
Zabłotni Sabina 5,20
Dorosz Aleksandra 5,00

  • Klasa 2a
Nazwisko i imię Średnia ocen     
Łaski Maja                 5,33
Pach Szymon 5,20
Ratuszniak Jakub 5,00
Robel Iwona 5,13
Śmietana Alicja 5,00

  • Klasa 2b
Nazwisko i imię Średnia ocen
Jakubiec Ewa 5,13

  • Klasa 2e
Nazwisko i imię Średnia ocen
Meres Hanna 5,07

  • Klasa 3a
Nazwisko i imię Średnia ocen
Chudzińska Karolina 5,00
Działa Dominika 5,22
Kawecka Dorota 5,00
Maćków Adriana 5,22
Mertin Mateusz 5,22
Paściak Joanna 5,00
Ratuszniak Katarzyna 5,16
Zgórski Michał 5,05

  • Klasa 3b
Nazwisko i imię Średnia ocen
Kalisiewicz Klaudia 5,05
Pierzchała Emilia 5,16
Szandor Anna 5,33

  • Klasa 3e
Nazwisko i imię Średnia ocen
Korbus Bartłomiej 5,44

Góra strony


Lista uczniów ze średnią 5,00 i wyższą
w roku szkolnym 2010/2011

 

  • Klasa 1a
Nazwisko i imię Średnia ocen
Bolisęga Paweł 5,00
Janas Justyna 5,00
Kubicka Magdalena 5,07
Łaski Maja 5,47
Pach Szymon 5,07
Ratuszniak Jakub 5,27
Rithaler Wojciech 5,00
Robel Iwona 5,13
Skiba Berenika 5,00
Śmietana Alicja 5,07
Żołdak Michał 5,07                  

  • Klasa 1b
Nazwisko i imię Średnia ocen
Jakubiec Ewa    5,26

  • Klasa 1e
Nazwisko i imię  Średnia ocen
Meres Hanna   5,07

  • Klasa 2a
Nazwisko i imię Średnia ocen     
Działa Dominika 5,28
Gilewicz Patrycja5,00
Maćków Adriana 5,35
Mertin Mateusz5,14
Ratuszniak Katarzyna5,21

  • Klasa 2b
Nazwisko i imię Średnia ocen
Pierzchała Emilia 5,00
Szandor Anna5,14

  • Klasa 2e
Nazwisko i imię Średnia ocen
Korbus Bartłomiej 5,50

  • Klasa 3a
Nazwisko i imię Średnia ocen
Bogucki Jakub 5,00
Bortnik Gabriela 5,31
Byra Karolina 5,19
Czeczil Martyna 5,19
Fortuna Marcin 5,00
Jarek Jakub 5,06
Surma Justyna 5,25
Warelis Justyna 5,38
Wolańska Izabela 5,00

  • Klasa 3b
Nazwisko i imię Średnia ocen
Klaudia Kasperska 5,31
Świniuch Klaudia 5,00
Monika Ziemba 5,50

  • Klasa 3e
Nazwisko i imię Średnia ocen
Bartnik Patryk 5,06
Sobociński Marcin 5,00

Góra strony


Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2010/2011

Sukcesy uczniów w konkursach organizowanych przez kuratorium
 

Etap miejsko - gminny

JĘZYK ANGIELSKI

  • III miejsce – JĘDRZEJ WOLSKI (3b) ucz. pani B. August – Krzak

JĘZYK NIEMIECKI

  • II miejsce – KALINA GUNZER (2b) ucz. pani E. Drzewieckiej

MATEMATYKA

  • I miejsce – JAKUB JAREK (3a) ucz. pani M. Krzemienieckiej-Duraj
  • I miejsce – MARCIN FORTUNA (3a) ucz. pani M. Krzemienieckiej-Duraj

GEOGRAFIA

  • I miejsce – ANDRZEJ STRZAŁKOWSKI (3b) ucz. pani E. Szumańskiej

w OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU w BEZPIECZEŃSTWIE RUCHU DROGOWEGO

  • II miejsce – drużyna w składzie: DAWID KOŁODZIEJ (3b) MARCIN FORTUNA (3a) JAKUB JAREK (3a) ucz. pani J. Wojtków

Etap wojewódzki

Spośród wymienionych uczniów w etapie wojewódzkim:

tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego zdobył

  • ANDRZEJ STRZAŁKOWSKI (3b)

tytuł laureata etapu wojewódzkiego i finalisty etapu centralnego w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE „ LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1531 – 1683 OD OBERTYNA DO WIEDNIA” zdobył

  • ANDRZEJ STRZAŁKOWSKI (3b)  ucz. pani R. Głuszek

 

W pozostałych konkursach nasi uczniowie również osiągnęli znaczące sukcesy:

w Ogólnopolskim Konkursie w ramach Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Ministra Sportu i Turystyki tytuł laureata uzyskała:

  • KATARZYNA RATUSZNIAK (2a) ucz. pani D. Borkowskiej - Woźniak

w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego „Golden owl” trzech naszych uczniów uzyskało tytuł finalisty. Są to:

  • MARCIN FORTUNA (3a) ucz. pana J. Pańczyszyna
  • MARTYNA CZECZIL (3a) ucz. pana J. Pańczyszyna
  • JĘDRZEJ WOLSKI (3b) ucz. pani B. August – Krzak

I miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego dla Szkół Gimnazjalnych

  •  JĘDRZEJ WOLSKI (3b) ucz. pani B. August – Krzak

I miejsce w Dyktandzie z Języka Angielskiego dla Szkół Gimnazjalnych

  • JĘDRZEJ WOLSKI (3b) ucz. pani B. August - Krzak

w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym TIK? – TAK! 2011 tytuł finalisty uzyskał

  • MATEUSZ KOS (2a)

I miejsce w Małej Olimpiadzie Ekologicznej

  • MARCIN SOBOCIŃSKI (3e) ucz. pani B. Cholewczuk

w VI Okręgowej Olimpiadzie Wiedzy o Czerwonym Krzyżu

  • KLAUDIA KALISIEWICZ (2b) ucz. pani R. Głuszek

w XVI Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie na szczeblu powiatu  

  • I miejsce drużyna w składzie: JOANNA PAŚCIAK (2a) ANDRZEJ STRZAŁKOWSKI (3b) MARCIN ŻOŁĄDKIEWICZ (3a) ucz. pani R. Głuszek

w 56 Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim w etapie rejonowym, na którym kończy się konkurs dla młodzieży gimnazjalnej zdobyliśmy:

w Turnieju Wywiedzione ze Słowa

  • II miejsce – MONIKA ZIEMBA (3b) ucz. pań: M. Deja i A. Jarząbek
  • wyróżnienie – KLAUDIA KASPERSKA (3b) ucz. pań W. Marques dos Santos i A. Jarząbek

 w Turnieju Teatru Jednego Aktora

  • II miejsce – ANNA SZANDOR (2b)
  • wyróżnienie – JULIA WALACH (3a) ucz. pani M. Deja

w Turnieju Poezji Śpiewanej

  • I miejsce – JUSTYNA ORŁOWSKA (3a) ucz. pana D. Orłowskiego
  • II miejsce – MICHAŁ OLECH (2b) ucz. pana D. Orłowskiego

w X Drużynowym Turnieju Matematycznym:

  • II miejsce na szczeblu powiatu drużyna w składzie:JAKUB JAREK (3a) MARCIN FORTUNA (3a) KRYSTIAN HATALA (2a) ucz. pani M. Krzemienieckiej-Duraj
    i J. Wojtków

w Powiatowym Konkursie Matematycznym „Mistrz Logiki”

  • III miejsce indywidualnie – ALICJA ŚMIETANA (1a) ucz. pani U. Ślusarczyk

w XII Powiatowych Matematycznych Potyczkach Gimnazjalistów w Korfantowie:

  • III miejsce drużynowo: JAKUB JAREK(3a) MARCIN FORTUNA(3a) KRYSTIAN HATALA(2a) ucz. pań M. Krzemienieckiej-Duraj i J. Wojtków

w VI Drużynowym Turnieju Matematyczno-Przyrodniczym

  • III miejsce drużynowo: KRYSTIAN HATALA (2b) MATEUSZ MERTIN (2a) ANNA SZANDOR (2b) ucz. pań: B. Cholewczuk, A.Pliś, J. Wojtków i D. Borkowska – Woźniak i pana A. Bąk

w XIII Wojewódzkim Festiwalu Kolęd i Pastorałek oraz w Międzygimnazjalnym Konkursie Europejskiej Piosenki Walentynkowej

  • I miejsce zespół wokalno – instrumentalny w składzie:
    WERONIKA STROMBEK (1a)
    BERENIKA SKIBA (1a)
    MAJA ŁASKI (1d)
    JOANNA JUDKA (2b)
    ANNA SZANDOR (2b)
    MICHAŁ OLECH (2b)
    KINGA FUJARCZUK (2e)
    KAMIL PORĘBA (2e)
    JUSTYNA ORŁOWSKA (3a)
    MARTYNA CZECZIL (3a)
    JUSTYNA SURMA (3a)
    ALEKSANDRA TEKIELI (3b)
    uczniowie pana D. Orłowskiego

w Konkursie Fotograficznym „Moje Pasje”

  • II miejsce – JAKUB RATUSZNIAK (1a)
  • wyróżnienia: MAJA ŁASKI (1a) NATALIA KRYCIA (1a) ŁUKASZ JAROSIŃSKI (1b) JOANNA WARSZAWIK (1d) KRYSTIAN ADAMCZYK (1d) PAWEŁ PAŚCIAK (1e)
    ucz. pani K. Pańczyszyn

w VII edycji Konkursu Fotograficznego „Światło”

  • II miejsce – ALICJA BARNAŚ (3b) ucz. pani K. Pańczyszyn

w III edycji Konkursu Fotograficznego „Muzeum w obiektywie”

  • III miejsce – ALICJA BARNAŚ (3b) ucz. pani K. Pańczyszyn

Góra strony

Lista uczniów ze średnią 5,00 i wyższą w roku szkolnym 2009/2010

 

  • Klasa 1a
Nazwisko i imię Średnia ocen
Chudzińska Karolina 5,13
Dominika Działa 5,26
Gilewicz Patrycja5,13
Maćków Adriana5,40
Mertin Mateusz5,06
Ratuszniak Katarzyna 5,26
Święs Kamila 5,33

  • Klasa 1b
Nazwisko i imię Średnia ocen
Kalisiewicz Klaudia5,00
Pierzchała Emilia 5,00
Szandor Anna 5,33

  • Klasa 1d
Nazwisko i imię Średnia ocen
Łozińska Monika5,00

  • Klasa 1e
Nazwisko i imię Średnia ocen
Korbus Bartłomiej 5,53
Suszek Karolina 5,00

  • Klasa 2a
Nazwisko i imię Średnia ocen
Bortnik Gabriela 5,28
Byra Karolina 5,00
Czeczil Martyna 5,14
Jarek Jakub 5,00
Warelis Justyna 5,28

  • Klasa 2b
Nazwisko i imię Średnia ocen
Brzeźna Małgorzata 5,14
Ziemba Monika 5,28

  • Klasa 3a
Nazwisko i imię Średnia ocen
Kobluk Marta 5,25                
Piechurska Magdalena 5,00
Skiba Agata 5,25
Szelwach Izabela 5,37

  • Klasa 3b
Nazwisko i imię Średnia ocen
Korzeniowska Paulina 5,06
Pierzchała Martyna 5,06

  • Klasa 3e
Nazwisko i imię Średnia ocen
Lachowicz Karolina 5,26
Olejnik Alicja 5,13
Zagrodnik Magdalena 5,00

Góra strony


Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2009/2010

Sukcesy uczniów w konkursach organizowanych przez kuratorium

W etapach szkolnych konkursów przedmiotowych brało udział 133 uczniów, na etapie miejsko – gminnym reprezentowało szkołę 25 uczniów, z czego 7 zdobyło tytuł laureata, zajmując:

  • 2 uczniów – I miejsce
  • 1 uczeń – II miejsce
  • 4 uczniów – III miejsce.

Etap miejsko - gminny

JĘZYK ANGIELSKI

  • III miejsce – JĘDRZEJ WOLSKI (2b) ucz. pani B.August-Krzak

JĘZYK NIEMIECKI

  • III miejsce – KALINA GUNZER (1b) ucz. pana D.Horonieckiego i A.Bułdysa

HISTORIA

  • I miejsce – ANDRZEJ STRZAŁKOWSKI (2b) ucz. pani R.Głuszek

BIOLOGIA

  • III miejsce – MARTA KOBLUK(3a) ucz. pani B. Cholewczuk

GEOGRAFIA

  • I miejsce – ALEKSANDRA MULSKA (3b) ucz. pani E. Szumańskiej
  • II miejsce – MARTYNA PIERZCHAŁA (3b) ucz. pani E. Szumańskiej
  • III miejsce – MAREK ŻUCHOWICZ (3a) ucz. pani E. Szumańskiej

Etap wojewódzki

Spośród wymienionych uczniów w etapie wojewódzkim: 

tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Historycznego zdobył

  • ANDRZEJ STRZAŁKOWSKI

tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego zdobyła

  • MARTA KOBLUK

tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego zdobył

  • MAREK ŻUCHOWICZ

tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego zdobyła

  • ALEKSANDRA MULSKA

W pozostałych konkursach nasi uczniowie również osiągnęli znaczące sukcesy:

w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” w etapie wojewódzkim tytuł laureata uzyskał:

  • ANDRZEJ STRZAŁKOWSKI (2b) ucz. pani R.Głuszek

tytuł finalisty

  • MAREK ŻUCHOWICZ (3a) ucz. pani R.Głuszek


w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

  • II miejsce – drużyna w składzie:
    JAKUB JAREK (2a)
    JOANNA DUDZIAK (2b)
    KLAUDIA ŚWINIUCH (2b)
    ucz. pani J.Wojtków


w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej

  •  VI miejsce w województwie – GRZEGORZ SMOLIŃSKI ucz. pana A.Bąka


w Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego „Golden owl” tytuł finalisty uzyskała

  • AGATA SKIBA (3a) ucz. pana J.Pańczyszyna


w V Okręgowej Olimpiadzie Wiedzy o Czerwonym Krzyżu w etapie
rejonowym

  • III miejsce – KLAUDIA KALISIEWICZ (1b) ucz. pani R.Głuszek


w 55 Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim w etapie rejonowym, na którym kończy się konkurs dla młodzieży gimnazjalnej zdobyliśmy:

w Turnieju Poezji Śpiewanej

  • I miejsce – JUSTYNA ORŁOWSKA (2a) ucz. pana D.Orłowskiego i pani A.Kendik

w Turnieju Teatru Jednego Aktora

  • II miejsce – ANNA SZANDOR (1b) ucz. pani J.Lewandowskiej

w Turnieju Wywiedzione ze Słowa

  •  II miejsce – JUSTYNA WARELIS (2a) ucz. pani A.Kendik
  •  III miejsce – KATARZYNA SZPAK (2e) ucz. pani A.Jarzabek


w IX Drużynowym Turnieju Matematycznym:

  •  VI miejsce drużyna w składzie:
    JAKUB JAREK (2a)
    MARCIN FORTUNA (2a)
    JOANNA MAJERSKA (2a)
    ucz. pani M. Krzemienieckiej-Duraj


w IX Powiatowym Konkursie Matematycznym „Mistrz Logiki”

  •  III miejsce indywidualnie – KRYSTIAN HATALA(1b) ucz. pani J.Wojtków
  • II miejsce drużynowo: KRYSTIAN HATALA ucz. pani J.Wojtków
    DOROTA KAWECKA (1a) ucz. pani D.Borkowskiej-Woźniak
    BARTŁOMIEJ KORBUS (1e) ucz. pani M.Prochownik


w XI Powiatowych Matematycznych Potyczkach Gimnazjalistów
w Korfantowie:

  • V miejsce indywidualnie – JAKUB JAREK (2a)
    ucz. pani M. Krzemienieckiej-Duraj


w V Konkursie Matematyczno-Przyrodniczym dla uczniów klas drugich

  • II miejsce drużynowo: MARCIN FORTUNA (2a)
    JUSTYNA WARELIS (2a)
    JAKUB BOGUCKI (2a)
    drużyna przygotowana przez panie: M.Ostrowską, A.Pliś,
    A.Bąk i M. Krzemieniecką-Duraj


w Metropolitalnym Konkursie Interdyscyplinarnym „Portret Ojca” w kategorii open – praca multimedialna:

  • I miejsce – MONIKA ZIEMBA (2b) – ucz. J.Wójcickiego


w II Powiatowym Konkursie Poezji Angielskiej

  • I miejsce – ADRIANA MAĆKÓW(1a) – ucz. pani J.Krzak
  • III miejsce – MONIKA ZIEMBA (2b) – ucz. pani B.August-Krzak


w I gminnym konkursie „Nasza Mała Ojczyzna”

  • II miejsce – TOMASZ CHORAGWICKI (3c) ucz. pana W. Grylla
  • IV miejsce – KAROLINA LACH (1a) ucz. pana W. Grylla


w wojewódzkim Festiwalu Pieśni Polski Niepodległej

  •  III miejsce – zespół wokalno – instrumentalny w składzie:
    ALEKSANDRA TEKIELI (2b)
    JUSTNA ORŁOWSKA (2a)
    ADAM HANKUS (3b)
    SYLWIA NIECHWIADOWICZ (3a)
    IZABELA SZELWACH (3a)
    MARTYNA CZECZIL (2a)
    JUSTYNA SURMA (2a)
    KATARZYNA BEREŹNICKA (2a)
    KINGA FUJARCZUK (1b)
    ADRIANNA MAĆKÓW (1a)
    MICHAELA LIBER (1b)
    ANNA SZANDOR (1b)
    PAWEŁ WOŹNIAK (1e)
    JUSTYNA OPALONA (2b)
    WIKTORIA MROZIŃSKA (1f)
    EDYTA GŁUSZEK (1b)
    KAMIL POREBA (1e)
  • I miejsce – trio, w składzie:
    IZABELA SZELWACH (3a)
    SYLWIA NIECHWIADOWICZ (3a)
    MARTYNA CZECZIL (2a)


w FESTIWALU KOLĘD i PASTORAŁEK

  • I miejsce – zespół wokalno – instrumentalny w składzie:
    ALEKSANDRA TEKIELI (2b)
    JUSTNA ORŁOWSKA (2a)
    ADAM HANKUS (3b)
    SYLWIA NIECHWIADOWICZ (3a)
    IZABELA SZELWACH (3a)
    MARTYNA CZECZIL (2a)
    JUSTYNA SURMA (2a)
    KATARZYNA BEREŹNICKA (2a)
    KINGA FUJARCZUK (1b)
    ADRIANNA MAĆKÓW (1a)
    MICHAELA LIBER (1b)
    ANNA SZANDOR (1b)
    PAWEŁ WOŹNIAK (1e)
    JUSTYNA OPALONA (2b)
    WIKTORIA MROZIŃSKA (1f)
    EDYTA GŁUSZEK (1b)
    KAMIL POREBA (1e)
  • wyróżnienie – JUSTYNA ORŁOWSKA (2a)

zespół prowadzi pan D.Orłowski


w XI Powiatowych Spotkaniach Dziecięcych Zespołów Teatralnych

  • II miejsce – BARTŁOMIEJ KORBUS (1e)
    GABRIELA BORTNIK (2a)
    ELIZA HORODYSKA (2a)
    JULIA WALACH (2a)
    JUSTYNA WARELIS (2a)
    JOANNA DUDZIAK (2b)
    KLAUDIA KASPERSKA (2b)
    MONIKA ZIEMBA (2b)
    MATEUSZ GOŁĄBEK (2e)
    FILIP MERES (2e)
    KATARZYNA SZPAK (2e)
  • wyróżnienie dla najlepszego aktora – MATEUSZ GOŁĄBEK (2e)

członkowie koła teatralnego „FATAMORGANA”, które prowadzą panie:
M. Deja i A. Jarząbek

Góra strony

Lista uczniów ze średnią 5,00 i wyższą
w roku szkolnym 2008/200
9

 

  • Klasa 1a
Nazwisko i imię Średnia ocen
Bornik Gabrysia5,06
Byra Karolina5,06
Czeczil Martyna5,26
Surma Justyna5,20
Warelis Justyna5,00

  • Klasa 2a
Nazwisko i imię Średnia ocen
Kobluk Marta5,20
Szelwach Izabela5,00

  • Klasa 3a
Nazwisko i imię Średnia ocen
Bąk Aleksandra 5,25
Hejduk Damian5,63
Janas Katarzyna5,00
Kawecka Agata5,50
Kostina Marianna5,19
Kotowski Dawid5,13
Rakowski Kamil5,06
Ratuszniak Maciej5,38

  • Klasa 3b
Nazwisko i imię Średnia ocen
Gawłowska Magdalena5,18                    

  • Klasa 3c
Nazwisko i imię Średnia ocen
Broniewski Bartłomiej5,00                     
Juralewicz Katarzyna 5,38

  • Klasa 3g
Nazwisko i imię Średnia ocen
Kędzierska Sonia5,13
Zagdański Piotr5,00

Góra strony


Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2008/2009

Sukcesy uczniów w konkursach organizowanych przez kuratorium

W etapach szkolnych konkursów przedmiotowych brało udział 195 uczniów, na etapie miejsko – gminnym reprezentowało szkołę 43 uczniów, z czego 11 zdobyło tytuł laureata, zajmując:

  • 4 uczniów – I miejsce
  • 6 uczniów – II miejsce
  • 1 uczeń – III miejsce.


Etap miejsko - gminny

JĘZYK ANGIELSKI

  • I miejsce – DAMIAN HEJDUK (3a) ucz. pana J. Pańczyszyna
  • II miejsce – KASIA JURALEWICZ (3c) ucz. pani B. August-Krzak
  • IV miejsce – AGATA KAWECKA(3a) ucz. pana J. Pańczyszyna

JĘZYK NIEMIECKI

  • II miejsce – SAMI SEBASTIAN AYBOGA (1b) ucz. pani E. Drzewieckiej

MATEMATYKA

  • I miejsce – DAMIAN HEJDUK (3a) ucz. pani M. Krzemienieckiej-Duraj
  • II miejsce – MACIEJ RATUSZNIAK(3A) ucz. pani M. Krzemienieckiej-Duraj

FIZYKA

  • III miejsce – KAMIL RAKOWSKI (3a) ucz. pana A. Bąka

CHEMIA

  • II miejsce – DAWID KOTOWSKI (3a) ucz. pani A. Pliś

BIOLOGIA

  • II miejsce – ALEKSANDRA MULSKA (2b) ucz. pani B. Cholewczuk

GEOGRAFIA

  • I miejsce – AGATA KAWECKA(3a) ucz. pani E. Szumańskiej
  • I miejsce – MACIEJ RATUSZNIAK(3a) ucz. pani E. Szumańskiej
  • II miejsce – ALEKSANDRA BĄK(3a) ucz. pani E. Szumańskiej

TECHNIKA

  • III miejsce – MICHAŁ KONIECZNY (3b) ucz. pana W. Gryll

LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO
W LATACH 1921 - 1945

  • III miejsce – MATEUSZ MARCINKOWSKI (3c) – ucz. pani R. Głuszek
  • V miejsce – WITOLD ZAKLUKIEWICZ (3a) – ucz. pani R. Głuszek

Etap wojewódzki

Spośród wymienionych uczniów w etapie wojewódzkim:
tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego zdobyli:

  • DAMIAN HEJDUK
  • KATARZYNA JURALEWICZ
  • AGATA KAWECKA

tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego zdobyli:

  • DAMIAN HEJDUK
  • MACIEJ RATUSZNIAK

tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego zdobył

  • DAWID KOTOWSKI

tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1925 – 1945” zdobyli:

  • MATEUSZ MARCINKOWSKI
  • WITOLD ZAKLUKIEWICZ

W pozostałych konkursach nasi uczniowie również osiągnęli znaczące sukcesy:

w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Języku Polskim

  • I miejsce DAMIAN HEJDUK (3a) ucz. pani W. Marques dos Santos
  • III miejsce KATARZYNA JURALEWICZ (3c) ucz. pani J. Lewandowskiej

w I Ogólnopolskim Konkursie „Liga Ortograficzna”

  • finalista etapu wojewódzkiego DAMIAN HEJDUK (3a) ucz. pani W. Marques dos Santos

w Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego „Golden owl” tytuł finalisty etapu wojewódzkiego uzyskali:

  • DAMIAN HEJDUK (3a) ucz. pana J. Pańczyszyna
  • KATARZYNA JURALEWICZ (3c) ucz. pani J. Krzak

w Ogólnopolskim Konkursie „Moje pierwsze wiersze”

  • laureatka KLAUDIA KASPERSKA (1b) ucz. pani G. Zdanowicz

w Powiatowym Konkursie Literackim im. W. Pawlik „Nyska Lilia Literacka”

  • I miejsce KLAUDIA KASPERSKA (1b) ucz. pani G. Zdanowicz
  • III miejsce MONIKA ZIEMBA (1b) ucz. pani G. Zdanowicz

w 54 Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim w etapie rejonowym, na którym kończy się konkurs dla młodzieży gimnazjalnej zdobyliśmy:

w Turnieju Recytatorskim

  • III miejsce – KATARZYNA JANAS (3a) ucz. pani W. Marques dos Santos

w Turnieju Teatru Jednego Aktora

  • III miejsce – MARIANNA KOSTINA (3a) ucz. pani A. Jarząbek
  • NIKOLA KOPA (3a) ucz. pani W. Marques dos Santos

w Turnieju Poezji Śpiewanej

  • I miejsce – BARTŁOMIEJ BRONIEWSKI (3c) ucz. pana D. Orłowskiego
  • II miejsce – JUSTYNA ORŁOWSKA (1a) ucz. pana D. Orłowskiego

w VIII Drużynowym Turnieju Matematycznym:

II miejsce na szczeblu powiatu drużyna w składzie:

  • DAMIAN HEJDUK (3a)
  • MACIEJ RATUSZNIAK (3a)
  • AGATA KAWECKA (3a)

ucz. pani M. Krzemienieckiej-Duraj

w X Międzynarodowych Potyczkach Matematycznych Gimnazjalistów
w Korfantowie III miejsce drużyna:

  • DAMIAN HEJDUK (3a)
  • MACIEJ RATUSZNIAK (3a)
  • AGATA KAWECKA (3a)

ucz. pani M. Krzemienieckiej-Duraj

w IV Powiatowym Konkursie Matematyczno-Przyrodniczym III miejsce drużynowo:

  • MARTA KOBLUK (2a)
  • ALEKSANDRA MULSKA (2b)
  • GRZEGORZ SMOLIŃSKI (2b)

drużyna przygotowana przez panie: B.Cholewczuk, A.Pliś, D.Zaklukiewicz i U.Ślusarczyk

w OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO

II miejsce  drużyna w składzie:

  • BARTŁOMIEJ BRONIEWSKI (3c)
  • DAWID KOTOWSKI (3a)
  • GRACJAN GOŁĄBEK (2e)

ucz. pani J. Wojtków

Sukcesy zespołu wokalno–instrumentalnego pod kierunkiem pana Dariusza Orłowskiego

Zespół w składzie:

  1. Bartłomiej Broniewski
  2. Justyna Orłowska
  3. Adam Hankus
  4. Damian Hejduk
  5. Maciej Ratuszniak
  6. Aleksandra Tekieli
  7. Zuzanna Mucha
  8. Marta Korzekwa
  9. Izabela Szelwach
  10. Adam Kendik
  11. Sylwia Niechwiadowicz
  12. Agnieszka Skrętkowicz
  13. Julia Walach
  14. Katarzyna Juralewicz
  15. Katarzyna Bereźnicka
  16. Martyna Czeczil
  • I miejsce w Konkursie Pieśni Niepodległej
  • I miejsce w Festiwalu Kolęd i Pastorałek


Indywidualnie:

w Konkursie Pieśni Niepodległej

  • III miejsce – Bartłomiej Broniewski

w Festiwalu Kolęd i Pastorałek

  • I miejsce – Justyna Orłowska

w III Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Religijnej

  • I miejsce – Anna Kropidłowska
  • II miejsce Justyna Orłowska

Sukcesy w sporcie

  • 3 m. w Półfinale Powiatowym Halowej Piłki Nożnej Chłopców
  • 3 m. w Powiatowych Zawodach w Unihokeju Dziewcząt
  • 2 m. w Półfinale Wojewódzkim Unihokeja Dziewcząt

opiekun: pani E. Asztel - Jaszczyszyn

 

  • 5 m. i 6 m. w Powiatowym Finale w Tenisie Stołowym
  • 14 m. Piotr Piotrowski w Finale Wojewódzkim w Indywidualnych Biegach Przełajowych
  • 1 m. w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt w ramach projektu „Forum Sportowo Rekreacyjne Paczków- Jawornik”
  • 1 m. w Powiatowych Mistrzostwach w Piłce Siatkowej Dziewcząt
  • 1 m. w Półfinałach w Piłce Siatkowej Dziewcząt
  • 3 m. w Finale Wojewódzkim w Piłce Siatkowej Dziewcząt

opiekun: A. Gaborski

 

  • 4 m. w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju
  • 1 m. w Finale Wojewódzkim w Biegu na 1000 m - Piotr Piotrowski

opiekun: P. Kurowski

 

  • 2 m. w Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców w ramach projektu „Forum Sportowo Rekreacyjne Paczków- Jawornik”
  • 2 m. w Powiatowych Mistrzostwach w Piłce Siatkowej Chłopców

opiekun: A. Roziewicz


Góra strony